08-372-2687 :התקשר
 
  • לירן - מכירות, שיש רמי אביב

פרוייקטים שאהבנו לעשות, שיש אבן קיסר דגם 5110 - פרק 2

פרק מספר 2 בסדרת הכתבות על פרוייקטים שאהבנו לעשות. בפרק הקודם, סיפרנו על משטח סייליסטון דגם מקרווינה מסדרת אטרנל, שהרכבנו במסעדת BBB סניף פארק המדע ברחובות. בפסקאות הקרובות נספר לכם בקצרה על עבודת השיש שעשינו עבור דפניס קונדטוריה וקפה-רחובות.

גם דפניס קונדטוריה וקפה-רחובות בחרו בשיש רמי אביב לעבודת השיש אצלם בעסק. הקונדיטוריה ביקשה לחדש את הדלפק הראשי שלהם. המטרה העיקרית בבחירת משטח שיש, הייתה מראה נקי שמשדר איכות בלתי מתפשרת עם אווירה של דיוק שתתאים לקבל את פניהם של המבקרים.

בחרנו יחד עם קונדיטוריית דפניס, במשטח המעולה של שיש אבן קיסר דגם 5110. חברת אבן קיסר הישראלית היא חלוצה בשוק משטחי הקוורץ הטבעיים בעולם. על-כן המשטחים של הקולקציות החדשות בחזית הטרנדים העיצוביים.

אבן קיסר דגם 5110 מקולקציית Supernatural הנחשקת מגיע בצבע אפרפר בהיר עם עורקים לבנים שנותנים תחושה טבעית ועל-עוצמתית בו-זמנית. הבחירה בשיש אבן קיסר דגם 5110 הולמת באופן מושלם את המטרה של דלפק הכניסה, אשר נותן תחושה נפלאה לבאים לקונדיטוריה.

בתמונות : דלפק באורך 8 מטר, הדלפק כולו בנוי משיש בחזית ובדפנות (אבן קיסר דגם 5110).

שיש אבן קיסר 5110 - שיש רמי אביב רחובות

קאנט אבן קיסר דגם 5110 על-ידי שיש רמי אביב

תצלוב תקריב טקסטורה אבן קיסר 5110 - שיש רמי אביב

אם אהבתם את דגם 5110 של אבן קיסר, אתם מוזמנים לעמוד ההשראה שלנו, שכולו מוקדש לעיצובים המובילים של אבן קיסר. לצפיה לפי מספרי דגם צפו בגלריה הראשית של אבן קיסר.

לשאלות, ייעוץ חינם בבחירת שיש או סתם לפרגן צרו קשר בטופס, בעמוד הפייסבוק או

 

פרסומים אחרונים
ארכיון
קטגוריות
ניווט מהיר