08-372-2687 :התקשר
 
  • לירן - מכירות, שיש רמי אביב

שיש סאפיינסטון - משטח פרימיום גרניט פורצלן למטבח

לפני שמתחילים חשוב לציין שני דברים:

1. שיש רמי אביב הוא משווק ומעבד מורשה מטעם היבואן הבלעדי של סאפיינסטון בישראל.

2. למרות שבישראל אנחנו נוהגים לכנות כל משטח עבודה למטבח "שיש למטבח", סאפיינסטון הוא אכן משטח עבודה למטבח אבל למען הדיוק משטח סאפיינסטון הוא אינו שיש טבעי, אלא משטח גרניט פורצלן.

אפשר להתחיל לדבר על שיש סאפיינסטון...

רובנו שמענו על משטחי שיש, קווארץ, וגרניט פורצלן סטנדרטי ומכירים את שלל היתרונות והחסרונות השונים לשימוש צרכים שונים שלנו כשיש למטבח ובמשטחים נוספים בבית. בשנים האחרונות, צץ חומר מותג חדש בשטחי עבודה למטבח ומרגש אל עולם משטחי האבן בישראל. סאפיינסטון יכול לספק שימושים וצרכים רבים בביתך ומגיע במגוון דגמים, מרקמים וצבעים.

מהו משטח סאפיינסטון?

משטח גרניט פורצלן מסוג סאפיינסטון מורכב מתערובת חומרי גלם קרמיים טבעיים וצבעים מינרליים. התהליך המורכב בו מורכבים יחד כל החומרים למשטח אחיד וקשיח אחד, הופך אותו לעמיד לחלוטין לנזקי חום, תאורה, לחות, דטרגנטים שונים וחומרי חיטוי.

דוגמאות משטחי עבודה למטבח סאפיינסטון

יתרונות משמעותיים למשטח סאפיינסטון

התרכובת הייחודית של גרניט פורצלן שפותחה למשטחי סאפיינסטון מביאה עמה כמה יתרונות חדשים.

שלל רחב של דוגמאות וצבעים

ניתן להלביש את הבית כולו במשטחי סאפיינסטון בטווח רחב ודינמי של צבעים ודוגמאות, ממראה מודרני חלק ונקי ועד למראה אבן טבעית כבד וקלאסי. האפשרויות הן אינסופיות. ניתן ליצור את המשטח או החיפוי כולו בצבע אחיד ליצירת תחושה טבעית ואחידה או לשבץ מספר צבעים ודוגמאות למראה נועז ומעניין. המשטח משובץ ב"ורידים" למראה אבן טבעית המחזיר ברק של יוקרה.

רב שימושי

ניתן לשלב משטחי סאפיינסטון כאי למטבח, כמשטח טואלט רחב בחדר הרחצה, לשולחן קטן ונעים בפינת הקפה או שולחן סעודה רחב ידיים בפינת האוכל או בפטיו. עמידותו הגבוהה הופכת אותו לשימושי בכל מרחב בבית או בחוץ. תהליך הייצור המתקדם הופך אותו למתאים לשימוש כמשטח, חיפוי לקירות ואפילו לריצוף ללא יוצא מן הכלל.

התאמה גבוהה

הטווח הרחב של סכמת הצבעים והעיצובים המגוונים מאפשר לשדך סאפיינסטון עם כל סוגי הצבעים על הקירות, הריהוט, פריטי הנגרות במטבח ובמקלחת ולגופי התאורה השונים.

עמידות יוצאת דופן

המשטח עמיד לחלוטין להבדלי טמפרטורה, כך שניתן להניח סירים ומחבתות לוהטים על השיש למטבח ללא כל חשש מסדקים וכתמים. המשטח עמיד לשריטות שעשויות להצטבר בחלוף הזמן, ניפוצים, סדקים שחיקה מנזקי הזמן, הסביבה והשימוש השוטף ולכתמים. המשטח קל לניקוי ואינו דורש תחזוקה שוטפת.

מושלם לעבודה במטבח

התחזוקה הקלה, העמידות לטמפרטורה ונזקי שימוש וקלות הניקוי, הופכים גרניט פורצלן מסוג סאפיינסטון למשטח המטבח האופטימלי. המשטח אטום ולא סופח אליו לכלוך וחיידקים. עמידותו לחומצות ודטרגנטים הופכים אותו לשותף האוטימטיבי שלך במטבח.

דוגמאות שיש לחדרי אמבטיה סאפייינסטון

המקור של גרניט פורצלן סאפיינסטון

חברה האם של סאפיינסטון היא איריס קרמיקה מאיטליה, חברה ותיקה בייצור לוחות גרניט פורצלן לכל שימוש לרבות למטבחים.

משטח למטבח מסוג סאפיינסטון מסוגל להציע מגוון רחב של פתרונות בהתאמה אישית למשטחי עבודה מגוונים. ועוד סוגי משטחים ייחודיים המותאמים לכל סגנון עיצוב, סביבה ובמיוחד מותאמים לכל צורך.

כל לוחות סאפיינסטון עמידים לטמפרטורות גבוהות ולחצים אטמוספריים, שריטות, מכות,

בעלי רמת הגיינה מושלמת ומתוכננים לעמוד בכל הדרישות המשתנות של מטבח בתפקוד גבוהה.

החדשנות וההבחנה ותשומת הלב לפרטים קטנים ביותר, הופכים את סאפיינסטון למותג אידאלי ושותף למטבח מושלם מבחינת מראה ומבחינת איכות ללא פשרות.

שיש דמוי עץ למטבח סאפיינסטון

שיש דמוי באי למטבח של סאפיינסטון גרניט פורצלן

להתקנת משטח גרניט פורצלן נעזרים באנשי מקצוע מנוסים

עם שיש רמי אביב רחובות יש לך נגישות לסאפיינסטון בייבוא אישי ולאנשי מקצוע מנוסים המספקים שירות ברמה הגבוהה ביותר. לאחר פגישת ייעוץ בה נערוך תיאום ציפיות להבנת הצרכים הדרושים לך בבית בכל הקשור למשטחים, נלווה אותך בתהליכים הבאים:

  • ביצוע מדידות מקיפות לצרכי התאמה מושלמת.

  • ייצור וחיתוך המשטח בהתאמה אישית לביתך.

  • התקנה מקצועית שתחזיק לאורך זמן ובאיכות הגבוהה ביותר.

  • לאתר היבואן: DKSTONE

  • לאתר החברה בבינלאומית SAPIENSTONE

מפעלנו, שיש רמי אביב, הנמצא בא.ת של רחובות משווק מורשה של סאפיינסטון ואנחנו תמיד דואגים לשמור על המחיר האטרקטיבי ביותר עבור לקוחותינו. אם אתם תרצה\י לראות את הדגמים של סאפיינסטון באולם התצוגה שלנו, את\ה מוזמן\ת. פשוט להגיע בשעות הפעילות או לתאם פגישה (חינם וללא התחייבות).

פרסומים אחרונים
ארכיון
קטגוריות
ניווט מהיר