08-372-2687 :התקשר
 
  • לירן - מכירות

אבן קיסר: שם נרדף לשיש למטבח בישראל

החדשנות הישראלית שינתה את העולם בעשרות תחומים: בחקלאות עם השקיית טפטפות, בנהיגה עם Waze, ובתחום העיצוב עם אבן קיסר, שנמצאת כיום במיליוני בתים, מסעדות, מלונות ומשרדים ברחבי העולם. במילים אחרות, אמרתם שיש ישראלי - אמרתם אבן קיסר.

הסיפור של אבן קיסר מתחיל בשנת 1987, בקיבוץ שדות ים הסמוך לקיסריה. שיתוף פעולה בין תושבי הקיבוץ למומחים מהטכניון הביא לפריצת הדרך שתשנה את ההיסטוריה של העיצוב - משטחים לבית מבוססי קוורץ, שמצטיינים בעמידות ומאופיינים בעיצוב מרשים. מפעל ייצור אריחי הריצוף של הקיבוץ הוסב לטובת ייצור משטחים אלו, שזכו לשם ההולם ״אבן קיסר״.

כיום, יותר מ־30 שנה אחרי תחילת הפעילות, זו הצלחה עולמית: חברת אבן קיסר מייצאת משטחים ליותר מ־50 ארצות בעולם. המשטחים מיוצרים בשלושה מרכזי ייצור - שניים בארץ ועוד אחד בארצות הברית - ועד היום הם הותקנו במיליוני בתי מגורים ומבנים ציבוריים בעולם, במספר שהולך וגדל מדי שנה. למעשה, החברה כה הצליחה ומאז שנת 2012 היא נסחרת בנאסד״ק בהצלחה רבה. אבן קיסר גם היוותה השראה לעשרות חברות ומפעלים אחרים בעולם, שהחלו להתנסות ולייצר אף הם משטחים מבוססי קוורץ - חלקם איכותיים יותר ואחרים פחות - אולם העובדה היא שאבן קיסר היו שם ראשונים.

שפע מתוך האדמה: אבן קיסר והבית שלך

תהליך הייצור של אבן קיסר מתחיל בגריסת כמויות גדולות של קוורץ. לתערובת הקוורץ הגרוס מוסיפים פיגמנטים וחומרים נוספים שמעניקים לאבן קיסר צבע, ברק וקשיחות. בשלב הבא התערובת משוטחת באמצעות מכבשים עוצמתיים, ואז נשרפת בתנור מיוחד בטמפרטורות גבוהות. בתחנה הבאה, האחרונה לפני העברתם לשוק, המשטחים משויפים באופן יסודי עד לקבלת משטח אחיד וחלק לחלוטין. בצורתם הסופית משטחי אבן קיסר מצטיינים במספר איכויות יוצאות דופן שהופכות אותם לחיפוי המושלם:

  • פרקטיות: משטחי אבן קיסר עמידים במיוחד. לא מומלץ להניח על המשטח סירים חמים או לחתוך עליו ישירות, אולם הוא מסוגל לעמוד בחבטות ברמה בינונית, מעל ומעבר לאלו הצפויות בשימוש ביתי רגיל.

  • עמידות לאורך שנים: בחירה באבן קיסר היא בחירה בחיפוי איכותי שיחזיק מעמד שנים רבות, תוך שמירה על הברק והצבע. כל הבית שלכם ימשיך ליהנות מהמראה ומהאווירה המיוחדים שאבן קיסר משרה למשך שנים רבות.

  • מחיר משתלם במיוחד: הייצור המקומי של אבן קיסר, בשילוב עם הביקוש הרב, גורמים למחיר המשטח להיות אטרקטיבי במיוחד. כך נוצר מצב שבו משטח איכותי כמו אבן קיסר נגיש כמעט לכל אדם שבונה או משפץ בית.

רוצים להתייעץ אם שיש אבן קיסר מתאים למטבח שלכם? תאמו פגישת ייעוץ חינם.

אבן קיסר: אין-ספור אפשרויות לעיצוב המטבח‎

בנוסף לכל ההיבטים הפרקטיים, חשוב לדבר על יתרון נוסף יוצא דופן שיש לאבן קיסר - העיצוב. אחת הסיבות העיקריות להצלחה של אבן קיסר היא המראה המיוחד של המשטחים. החברה הוציאה עד כה עשרות עיצובים, בכל אחד מהם תמהיל שונה של מינרלים ופיגמנטים, שיוצר צבעים וסגנונות מרהיבים. מדי שנה החברה מוציאה לשוק עיצובים וסגנונות חדשים, והם אלו שמובילים את המותג בשנה הקרובה.

כך לדוגמה, בשנת 2016 העיצוב שהוביל את אבן קיסר היה דגם Staturaio Maximus 5031 שהתאפיין בעיצוב נקי, אלגנטי וקלאסי, כפי שאפשר לראות בסרטון הבא. לעומת זאת, בשנת 2017 החברה בחרה במראה האורבני של דגם 4033, שמצטיין בדמיון מדהים לבטון. נכון לכתיבת שורות אלו קיימים כ־100 עיצובים שונים למשטחי אבן קיסר. המגוון הרחב מאפשר התאמה לכל בית ולכל שימוש - למטבח, לחיפויי קירות, לרצפות, ועוד. כדי לגלות עוד עיצובים מפתיעים ולראות כיצד הם יכולים להשתלב בביתכם, בקרו בגלריה שלנו.

רוצים לשמוע עוד על אבן קיסר?

אבן קיסר היא גאווה ישראלית אמתית. המשטחים שלהם נבחרו על ידי מיליונים בני אדם לעיצוב ביתם, כמו גם על ידי אלפי חברות מובילות לסגנן בעזרתם את המשרדים שלהן. גם אתם יכולים לקחת חלק בסיפור ההצלחה הישראלי הזה! אנו מזמינים אתכם להתרשם מגלריית אבן הקיסר שלנו ולשמוע עוד על המשטחים המיוחדים שלהם. הקפה עלינו.

לפרטים כתבו לנו: אי מייל / טופס יצירת קשר. או התקשרו:

פרסומים אחרונים
ארכיון
קטגוריות
ניווט מהיר